Prace remontowe (malowanie, czyszczenie dachów, elewacji, konstrukcji stalowych, uzupełnienie elewacji - tzw. dotynki, prace antykorozyjne, uszczelnianie spoin ścian zewnętrznych budynków).

Prace instalatorskie - montaż różnego rodzaju instalacji na masztach antenowych, kominach, wieżach i budynkach (instalacja oświetleniowa, różnego rodzaju czujniki, anteny, instalacja grzewcza rynien, infrastruktura GSM, instalacja odgromowa na budynkach, panele słoneczne), montaż reklam wielkoformatowych, montaż instalacji odstraszających ptaki.

Prace zimowe - odśnieżanie dachów hal i budynków, usuwanie sopli i nawisów śnieżnych.

Badania techniczne na wysokości - kominów, masztów antenowych, chłodni kominowych i innych bardzo wysokich konstrukcji. Ekspertyzy, fotodokumentacja.

Skomplikowana i precyzyjna wycinka i pielęgnacja drzew na wysokości lub w trudno dostępnych miejscach.

Prace interwencyjne - usuwanie awarii w trudno dostępnych miejscach i na wysokości (pogotowie alpinistyczne).

Wszelkie nietypowe prace na wysokości z zastosowaniem technik alpinistycznych.

Ratownictwo wysokościowe

Ratownictwo górskie i wysokogórskie.

Ponadto  zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych i parków linowych (mosty linowe, zjazdy, tyrolki, wspinaczka skałkowa itp.)
Organizujemy także szkolenia i kursy alpinizmu przemysłowego, wspinaczkowe oraz lawinowe prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów posiadających wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty.
Oferujemy też usługi przewodnickie w polskich górach oraz za granicą.
Szczegółowe informacje pod numerem 601 46 33 86.

ALPINREM TO LUDZIE

ALPINREM to ludzie wywodzący się bezpośrednio ze środowiska wysokogórskiego (wspinacze, alpinisci, grotołazi), niezwykle sprawni, doświadczeni i cały czas czynni sportowo. Jest to zespół fachowców który sprawdził się w niejednej poważnej akcji górskiej czy skomplikowanej pracy z zakresu alpinizmu przemysłowego.

Ryszard Równicki

Góry są moją najwiekszą pasją już od kilkunastu lat. Pasję tą realizuję jako grotołaz (ponad 100 akcji jaskiniowych w Tatrach), zajmuję się także alpinizmem, wspinaczką letnią, wspinaczką zimową oraz narciarstwem wysokogórskim.
Doświadczenie zdobyte właśnie w górach sprawia, że mogę podejmować się realizacji najtrudniejszych zleceń. Działając niejednokrotnie w naprawdę ekstremalnych warunkach poznałem wielu świetnych wspinaczy czy grotołazów, którzy teraz stanowią główne zaplecze personalne w pracy zawodowej.
Zapraszam do zapoznania się moją galerią. Spotkasz mnie także na Facebook i SDG oraz przede wszystkim w prawdziwych górach, w które serdecznie zapraszam!

Medium length headline

Change the color to match your brand and more.

Click the button

Medium length headline

Change the color to match your brand and more.

Click the button

Medium length headline

Change the color to match your brand and more.

Click the button